باسمه تعالی

با سلام

در ابتدا بسیار خرسنیدم که ورود شما به صفحه شاخه‌ی دانشجویی انجمن علوم باغبانی ایران را خوش‌آمد گوئیم. مفتخریم به اطلاع برسانیم که شاخه‌ی دانشجویی انجمن علوم باغبانی ایران با هدف ترویج و حمایت از نقش‌آفرینی دانشجویان در پیشرفت علوم باغبانی کشور تشکیل شده است. فعالیت این شاخه بصورت رسمی مصادف با انتخابات اعضای هیات مدیره انجمن علوم باغبانی ایران در سال 1398 همزمان با برگزاری یازدهمین کنگره ملی علوم باغبانی ایران در دانشگاه ارومیه آغاز بکار نمود. در همان ابتدا شاخه¬ی دانشجویی اقدام به تعیین رابطین دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر کشور نمود.
از جمله اهداف و برنامه‌های اجرا شده و یا در دست اجرای شاخه‌ی دانشجویی انجمن علوم باغبانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- برگزاری کارگاه‌ها، وبینارها، کنگره‌ها و کنفرانس‌ها
2- برگزاری رویدادهای استارتاپی
3- فراهم کردن زمینه برای نقش‌آفرینی دانشجویان در پیشرفت علوم باغبانی کشور
4- و بسیاری دیگر
شاخه‌ی دانشجویی انجمن علوم باغبانی ایران با یاری خداوند متعال تلاش می‌کند با گام‌هایی هر چند کوچک در جهت فراهم آوردن بستر رشد و شکوفایی دانشجویان این عرصه حرکت نماید. ما به یکدلی و هم‌افزایی و همچنین روحیه کار تیمی ایمان داریم و معتقدیم که با همدلی و همراهی می¬توانیم گام‌های موثری را در شاخه¬ی دانشجویی انجمن علوم باغبانی ایران برداریم. در پایان شاخه‌ی دانشجویی انجمن علوم باغبانی ایران آمادگی خود را جهت همکاری با سایر انجمن‌ها، موسسات تحقیقاتی و مراکز تصمیم گیری کشور در خصوص مسائل مرتبط با دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این رشته اعلام می‌دارد.
با درود و سپاس
علی رضائی
مسئول شاخه دانشجویی انجمن علوم باغبانی ایران

اعضا انجمن دانشجویی علوم باغبانی


عکس
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
سمت
آدرس
ایمیل
علی
علی رضائی
-
مسئول شاخه دانشجویی انجمن علوم باغبانی ایران
تهران، دانشگاه تربیت مدرس، گروه علوم باغبانی
ali.rezaei@modares.ac.ir