news-details

رونمایی از وب گاه جدید انجمن علوم باغبانی ایران


 

اعضای محترم انجمن علوم باغبانی ایران

با سلام و احترام

به منظور استفاده بهینه از توان علمی و تخصصی اعضای انجمن و همچنین به منظور استفاده از پتانسیل های موجود در جامعه باغبانی کشور، هیات مدیره انجمن علوم باغبانی ایران در جلسه شماره 158 در خرداد ماه 1399پیشنهاد تشکیل شورای اجرایی و مشورتی انجمن علوم باغبانی ایران را مورد بررسی و تصویب قرار داد. در کنار تشکیل شورای اجرایی و مشورتی و به منظور سرعت بخشیدن و عملیاتی نمودن برنامه های آتی و بر اساس اساسنامه انجمن، تصمیم گرفته شد تغییراتی در وب سایت قبلی انجمن علوم باغبانی ایران بعمل آید و اطلاعات و ظرفیت های آن بروز شود. بدین منظور مسئولیت وب سایت جدید و بروزرسانی وب سایت قبلی به جناب آقای مهندس کوروش اسد سنگابی عضو محترم هیات مدیره انجمن علوم باغبانی ایران سپرده شد. با بررسی های مقدماتی بعمل آمده و گزارشی که از ایشان دریافت گردید، مقرر شد که وب سایت جدیدی با در نظر گرفتن اصول فنی و در فضای جدید مجازی طراحی و اجرا گردد تا بتواند ظرفیت های مناسب را با اهداف بروز شده انجمن اجرایی نماید.

باعث خوشوقتی است که تلاش های انجام شده به رونمایی از سایت جدید انجمن علوم باغبانی ایران انجامید. به گزارش مسئولین فنی، وب سایت جدید دارای ظرفیت و قابلیت های بالقوه ای نسبت به وب سایت قبلی انجمن است. به برخی از این قابلیت و ظرفیت ها اشاره می گردد:

وب سایت جدید انجمن از قابلیت پردازش اطلاعات ورودی جهت تصمیم سازی های مدیریتی برخواردار بوده و امکان درج و اضافه نمودن لینک های مرتبط اجتماعی نظیر توییتر، فیسبوک، لینکداین، اینستاگرام، تلگرام، پینترست، گوگل پلاس، آپارات و دیگر شبکه‌های اجتماعی که امروزه مورد استقبال بیشتر کاربران واقع شده‌اند را دارا می باشد. همچنین وب سایت جدید انجمن یک فضای میزبانی خوب و مناسب به کاربران و اعضای محترم انجمن برای ثبت اطلاعات مورد علاقه خود و با سرعت لود بالا اختصاص می دهد. وب سایت از آپتایمی نزدیک به صد در صد  و همچنین دارای هاستینگ مناسب  با حجم فضای اختصاصی بسیار بالا برخوردار است. این وب -   سایت دارای داشتن رابط کاربری روان و جذاب با داشتن نقشه راه منطقی و اساسی و سازگاری کامل و خوب با موبایل و تبلت و همچنین دارای مطابقت با نیاز کاربران و دسترسی آسان  و سریع به اطلاعات موجود در سایت می باشد. همچنین کاربران و اعضای فعلی و جدید انجمن امکان ثبت نام در سایت را بعنوان کاربر جدید خواهند داشت و پس از ورود به سایت و در آینده ای نزدیک و با افزایش پتانسیل این بخش از سایت که با بارگذاری اطلاعات لازم انجام خواهد شد، پرداخت حق عضویت به صورت آنلاین امکان پذیر می گردد. همچنین وب سایت جدید انجمن علوم باغبانی ایران دارای تامین امنیت مناسب اطلاعات می باشد که در این مورد از گواهی SSL استفاده شده است. لازم می دانم از طرف انجمن علوم باغبانی ایران از جناب آقای مهندس کوروش اسد سنگابی عضو محترم هیات مدیره انجمن و مدیریت محترم مجموعه کارخانجات پردیس نانوسیز به خاطر قبول طراحی و پشتیبانی وب سایت جدید انجمن و مساعدت های فنی و مالی و پشتیبانی ایشان تشکر نمایم. همچنین از آقای مهندس غلامرضا حق شناس و آقای مهندس ابوالفضل کرمانی به خاطر طراحی فنی، برنامه نویسی و بارگذاری اولیه اطلاعات وب سایت جدید انجمن قدردانی بعمل می آید. مساعدت، همراهی و بروز رسانی بخشی از اطلاعات وب سایت توسط اعضای محترم هیات مدیره و دبیرخانه انجمن موجب تشکر و قدردانی است. در پایان امیدوارم با بکارگیری مناسب از تمام ظرفیت های ایجاد شده و مشارکت اعضای محترم شورای مشورتی و اعضای محترم انجمن علوم باغبانی ایران، انجمن در یک فضای جدید و با توجه به اموری که بر اساس اساسنامه به انجمن مربوط است بتواند بیش از پیش در پیشرفت صنعت باغبانی کشور مشارکت و تلاش نماید و موجب رضایت جامعه باغبانی کشور را با یک مشارکت جمعی فراهم آورد.

در پایان، از خداوند بزرگ، برای کلیه اعضای محترم انجمن علوم باغبانی ایران و صنعت باغبانی کشور توفیق خدمت روزافزون درخواست می نماییم.

                                                                                           با احترام

                                                                                                                        کاظم ارزانی

                                                                                                    رئیس انجمن علوم باغبانی ایران