news-details

قابل توجه شرکت کنندگان محترم IrHC2017


قابل توجه شرکت کنندگان محترم IrHC2017

باسلام و احترام،

ضمن تشکر فراوان از کلیه شرکت کنندگان محترم "نخستین کنفرانس بین المللی و دهمین کنگره ملی علوم علوم باغبانی ایران (IrHC2017)" پیرو اطلاع رسانی های قبلی، مقاله های کامل دریافت شده از طریق سامانه ROSA انجمن بین المللی علوم باغبانی ISHS, طبق لیست پیوست پذیرش شده و از اواخر دسامبر سال ۲۰۲۰ در نوبت چاپ در مجله Acta Horticulturae قرار گرفتند. 

پیرو هماهنگی و پیگیری های مستمر بعمل آمده، دانشگاه تربیت مدرس در پرداخت هزینه چاپ که با توجه به افزایش نرخ ارز مبلغ قابل توجهی نیز می باشد موافقت نمود. همچنین، با توجه به پیگیری های بعمل آمده و با توجه به خبر مسرت بخش دریافتی امروز ۹ مارس ۲۰۲۱ که از طریق ISHS دریافت گردید، واریز مبلغ چاپ از طرف دانشگاه تربیت مدرس به حساب ISHS مورد تایید قرار گرفت.

 بنابراین، انتظار براین است تا مجموعه مقالات IrHC2017 در دو جلد Acta Horticulturae و بزودی به چاپ برسد. لازم به ذکر است، علاوه براینکه مجموعه مقالات چاپ شده از طریق لینک www.ishs.org قابل دسترس خواهد بود، طبق تفاهم نامه موجود با ISHS، نسخه چاپ شده به آدرس برخی از نویسندگان نیز مستقیما از طریق ISHS ارسال خواهد شد که معمولا ارزش بالایی از نظر ارزی و ریالی خواهد داشت. 

در راستای حمایت و تقویت انجمن علوم باغبانی ایران (IrSHS)، انتظار براین است کلیه شرکت کنندگان محترم IrHC2017 که نام آنها بعنوان نویسنده (Author) در لیست پیوست آمده است و مقاله آن ها بدون دریافت هزینه و با حمایت دانشگاه تربیت مدرس به چاپ خواهد رسید، نسبت به پرداخت حق عضویت سالیانه خود در انجمن علوم باغبانی ایران طبق تعرفه ای که قبلا نیز اطلاع رسانی گردیده است، اقدام نمایند. 

لازم است از اعضا و نویسندگان محترمی که قبلا نسبت به پرداخت حق عضویت خود در انجمن علوم باغبانی ایران اقدام نموده اند تشکر نمایم. 

با آرزوی توفیق و سلامتی 

کاظم ارزانی 

دبیر IrHC2017

و رئیس انجمن علوم باغبانی ایران